It's just a bad day. Not a bad life.

9. června 2013 v 18:39 | Betty.
Vítám tě na novém blogu. Moje jméno je vám zřejmé z přezdívky, proto jej zde nemusím moc představovat. Možná časem se k tomu dokopu a napíšu vám něco sama o sobě.
Je mi čtrnáct, tudíž jsem ve zlaté pubertě. :33 Osobně jsem na internetu viděla spoustu deníčkovských blogů. Mám takové typy ráda, ale sama bych je vést zřejmě nemohla. Asi proto, že můj život je zajímavě nezajímavý.
Jak jste se mohli z menu dočíst, miluju One Direction. Nemám nic absolutně proti nim, jsou mojí obrovskou inspirací a vzory. Už předem vás žádám, aby jste si trapné komentáře směřované na ně nechali pro sebe a raději se z téhle stránky hodně rychle vytočili pryč.
Další upozornění; hodně často se zde budou vyskytovat homosexuální, čili slashové, typy povídek. Pokud je někdo proti gayům, asi se vám zde nebude líbit. Proto vás opět žádám, nemám čas ani náladu na vaše trapné komentáře, pokud se samozřejmě nějaké vyskytnout. :) Pokud ne, budu jen ráda.
Large

Dále, co zde najdete budou nejen moje poídková tvorba, ale i něco málo z mého osobního života, z mého playlistu a oblíbené obrázky na dané témě. Koneckonců, dobrý nápad, co říkáte? :)
Osobně doufám, že zde bude někdo chodit anávštěvnost nebude nulová, jako u mých předchozích blogů. Moc se těším na vaše komentáře. Mějte se fanfárově, xx. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 It doesn't matter It doesn't matter | Web | 9. června 2013 v 18:53 | Reagovat

Přeji hodně štěstí ;D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama